Pulsar Fotowoltaika na 51 Międzynarodowych Targach Budownictwa w Bielsku-Białej (stoisko 46)

pulsar-fotowoltaika-targi-budownictwa-bielsko-biala
grupa-pulsar-fotowoltiaka-bielsko-biala-banner-pion

W dniach do 7 do 9 kwietnia w Hali pod Dębowcem odbędą się 51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2017". Jest to organizowane od 25 lat największe wydarzenie branżowe w Polsce południowej. W tym roku tematem przewodnim targów jest Dom Aktywny+, czyli taki, który charakteryzuje się dodatnim bilansem energetycznym. W trakcie trwania imprezy będą zarówno ekspozycje wystawców, jak i warsztaty oraz specjalistyczne konferencje.

Pulsar Fotowoltaika na Targach

Grupa Pulsar także będzie brać udział w Targach w Bielsku-Białej. Będziemy promować zagadnienia z zakresu fotowoltaiki dla instalacji domowych oraz firmowych. Znaleźć nas można będzie na stoisku numer 46. Serdecznie zapraszamy, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy odnoście pozyskiwania energii słonecznej. Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie na portalu Facebook.

grupa-pulsar-fotowoltaika-oferta-targi-budownictwa

Darmowe zaproszenia na Targi Budownictwa

Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu odebrania darmowego zaproszenia do wzięcia udziału w 51 Międzynarodowych Targach Budownictwa. W tytule wiadomości proszę wpisać "51 Międzynarodowe Targi Budownictwa - zaproszenie". W razie wątpliwości prosimy pisać na adres biuro@pulsar-bielsko.pl.

Szkolenie z zakresu odnawialnych źródeł energii w firmie

W trakcie trwania targów odbędzie się szkolenie dotyczące odnawialnych źródeł energii w firmach organizowane przez Instytut Energetyki Odnawialnej. Informacje odnoście programu, terminu oraz szczegółów szkolenia można znaleźć na stronie targów.